Nieuws
Hier zijn alle nieuwsberichten van het IJHmusements orkest te vinden:
2019
Onderwerp | Media |
Najaars concert | |
Bevrijdingsconcert Ichthuskerk IJmuiden | |
Bevrijdingsconcert in IJmuiden |
Najaars concert
Het grote najaarsconcert van de IJmuider Harmonie vindt dit jaar plaats op 9 november.
Twee prachtige orkesten trekken muzikaal Europa in om u meer dan 2 uur te vermaken met prachtige muziekstukken. Het IJHmusementsorkest van de IJmuider Harmonie en Muziekvereniging Excelsior uit Hoofddorp hebben een prachtig gevarieerd programma samengesteld welke onder meer bestaat uit: filmmuziek, pop, (licht) klassieke muziek, jazzmuziek etc.
Twee prachtige orkesten trekken muzikaal Europa in om u meer dan 2 uur te vermaken met prachtige muziekstukken. Het IJHmusementsorkest van de IJmuider Harmonie en Muziekvereniging Excelsior uit Hoofddorp hebben een prachtig gevarieerd programma samengesteld welke onder meer bestaat uit: filmmuziek, pop, (licht) klassieke muziek, jazzmuziek etc.
Vanaf 12 september begint de voorverkoop van de kaarten.
Geïnteresseerde kunnen zich aanmelden via Tickets.IJHMO@Gmail.com
Het belooft een waar spektakel te worden, zo vlak voor het 75e jubileumjaar van de IJmuider Harmonie in 2020.
U bent van harte uitgenodigd in de Ichthuskerk Snelliusstraat 40 in IJmuiden.
De zaal is open om 19.30 uur, het programma vangt aan om 20.00 uur.
U bent van harte uitgenodigd in de Ichthuskerk Snelliusstraat 40 in IJmuiden.
De zaal is open om 19.30 uur, het programma vangt aan om 20.00 uur.

Bevrijdingsconcert Ichthuskerk IJmuiden
Op zondagmiddag 5 mei vond, in een nagenoeg volle, Ichthuskerk in IJmuiden het bevrijdingsconcert plaats, uitgevoerd door het IJHmusementsorkest en Harmonie orkest Excelsior uit Vianen.
Afgaande op het ovationeel applaus en lovende kritieken na afloop, zijn beide orkesten met vlag en wimpel geslaagd in hun opzet om een aansprekend en sfeervol programma samen te stellen dat past bij het karakter van bevrijdingsdag.
Elivera van Sloten (dirigent IJHmusementsorkest) vertelde op indrukwekkende wijze wat zij en de leden van het orkest bij het stuk “Soldaat van Oranje” voelden.
Na het spelen van dit muziekstuk zorgde dit voor de nodige emotie bij het publiek.
Na het spelen van dit muziekstuk zorgde dit voor de nodige emotie bij het publiek.
Het concert werd door beide orkesten gezamenlijk afgesloten met een medley van Vera Lynn nummers. Natuurlijk ook “We’ll meet again” passerde de revue dat door alle aanwezigen uit volle borst werd meegezongen. Wie weet volgend jaar weer?

Bevrijdingsconcert in IJmuiden
“IJmuiden - Vier samen muzikaal je vrijheid”.
Dit zal komende zondag 5 mei het thema zijn van het bevrijdingsconcert in de Ichthuskerk in IJmuiden.
Tijdens dit concert zullen het IJHmusementsorkest van de IJmuider Harmonie en het Harmonie Orkest Excelsior uit Vianen elkaar ontmoeten.
Zij zullen samen een afwisselend programma ten gehore brengen waar u van harte bij bent uitgenodigd om te komen luisteren.
De zaal gaat open om 14:00 uur waarna het programma zal bestaan uit drie delen:
-
Het eerste deel start om 14:30 uur en zal verzorgd worden door Harmonie Orkest Excelsior.
Onder leiding van muzikaal leider René de Jong zullen zij een aantal prachtige harmoniewerken ten gehore brengen. - Na een korte pauze zal het IJHmusementsorkest onder leiding van Elivera van Sloten het programma vervolgen met mooie amusementsmuziek.
- En om het thema extra kracht bij te zetten zal dit concert afgesloten worden met een aantal gezamenlijke werken.
Trouwe bezoeker van onze concerten, of nieuwsgierig naar een concert van een Harmonie orkest of een amusementsorkest? Laat u verrassen.
Voor de kosten hoeft u het niet te laten; het concert is vrij toegankelijk. Wel stellen wij een donatie voor de onkosten bij de uitgang op prijs.
Graag tot ziens op 5 mei om 14:30 uur in de Ichthuskerk aan de Snelliusstraat in IJmuiden.

Agenda
- Er zijn (nog) geen optredens/activiteiten gepland in dit jaar.